Contactpersonen

Vind hieronder uw contactpersoon voor uw gewenste afdeling of land.

Verkoop 

Verkoop Nederland
Arwin Koens
Telefoon: +31 (0)6 539 60 712
E-mail: arwin.koens@welgro.nl

 

Verkoop Duitsland
Maikel Albers
Mobiel: +31 (0)6 232 82 496
E-mail: maikel.albers@welgro.nl

 

Verkoop Hongarije
Istvan Illes
Telefoon:  0036-30-546-5774
E-mail: istvan.illes@welgro.hu

 

Verkoop UK & Ierland
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
E-mail: sales@welgro.co.uk

 

Verkoop Binnendienst
Jos Tuinte
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
Mobiel: +31 (0)6 227 45 630
E-mail: jos.tuinte@welgro.nl

 

Verkoop onderdelen
Joris van Drunen
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
E-mail: onderdelenverkoop@welgro.nl

 

 

Service

Service Manager
Jeroen Fiks
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
E-mail: servicecenter@welgro.nl

 

Welgro Fleet Management UK & Ierland
Michael Simpson
Telefoon: +44 (0)794 738 70 57
E-mail: mike.simpson@welgro.co.uk

 

Verkoop België
Jos Tuinte
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
Mobiel: +31 (0)6 227 45 630
E-mail: jos.tuinte@welgro.nl

 

Verkoop Polen
ELDA Sp. z o.o. Maciej Prósiński
Telefoon/ fax: 00 48 89 625 29 69
Mobiel: 00 48 694 448 340
E-mail: maciek@eldanidzica.pl

 

Verkoop Israel
Ami Zagagi
Telefoon: 00972-544 271 210 (7051)
E-mail: ami@zagagi-il.com

 

Verkoop Rusland & Wit-Rusland
Avtovybor.ru Ltd.
Telefoon:  +7 (4832) 20-40-40)
E-mail: autovyborsale@bk.ru

 

Verkoop landen overig
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
E-mail: verkoop@welgro.nl

 

 

 

 

 

 

Service/reparatie
Eugène Beemers
Telefoon: +31 (0)544 46 15 72
E-mail: eugene.beemers@welgro.nl

Afgeleverde opleggers

Nijhof-Wassink B.V. (NL)
Haneberg & Leusing GmbH & Co. KG (D)
"TOMAX" Tomasz Winiarski (PL)
Fransen Gerrits BV (NL)
Veevoeders Cuelenaere BV (NL)
Nijhof-Wassink B.V. (NL)
Nijhof-Wassink B.V. (NL)
A. Rieper A.G. Mühle und Kraftfutterwerk (IT)
AB Texel Veevoerstransporten B.V. (NL)
Meer afgeleverde bulkwagens